Kas sind hoiab kohati tagasi hirm ebaõnnestumise ees? Või oled isiklikult kogenud mõnda suuremat tagasilööki, mis on sind ettevaatlikumaks teinud ja sa ei julge teha samme, mida tead, et peaksid või väga tahad? 💚

2. juunil kell 19-20 Zoomis toimuva tasuta veebiseminari külaline Roland Tokko korraldas täpselt 10 aastat tagasi 2011. aastal muusikafestivali, millega kaotas 25 000€. Täna on ta aga tuntud kui Eesti läbi aegade suurima koolituse korraldaja, mis sujus väga edukalt.

Veebiseminaril kuuled, kuidas ta suutis keerulisest olukorrast välja tulla ja oma elu ühe suurima ebaõnnestumise pöörata kasulikuks õppetunniks.

Lisaks saad teada:

* Kuidas tagasilöögid enda tulevase edu aluseks pöörata?
* 3 küsimust, mida endalt küsida, kui midagi pealtnäha halba juhtub
* Kuidas jõuda tulemusteni kiiremini ja targemini?

Veebiseminari külaline Roland Tokko on Edu Akadeemia üks asutaja, raamatute “12 asja, mida koolis ei õpetatud, aga mida kõik peaksid teadma” ja “Minu elu kutse” autor ja Silmapaistev Noor Eestlane 2021. Lisaks on ta laulja ja laulukirjutaja.

Viimane aasta on näidanud, et vaimne vastupidavus ja emotsionaalne paindlikkus on üks olulisemaid võimeid ja hea uudis on see, et seda saab arendada.

Saad registreeruda tasuta veebisemiarile Roland Tokkoga 2. juunil kell 19-20 siin: https://hingelepai.ee/veebiseminar-roland-tokko-06-2021/

Vebinari salvestus on tasuline 10€.

Sinuga koos Zoomib: elustiiliettevõtja ja kirjanik Merit Raju