Allahindlus!

Veebiseminar: Miks ja kuidas alustada investeerimisega?

  • Kuidas leida investeerimiseks põhjused, eesmärgid ja motivatsioon, mis kestaks?
  • Investeerimisele eelneb säästmine – kui palju on optimaalne ja kus hoida säästetud raha?
  • Millised on kõige lihtsamad ja nö lollikindlamad investeerimisvõimalused?
  • + Räägime veebiseminaril isiklikke lugusid, nippe, möödalaskmisi ja jagame inspiratsiooni!
  • Saadan sulle veebiseminari ostmise päeval YouTube peidetud lingi! Automaatse teavituse linki ignoreeri.

Pärast toimumist saad järelevaatamise lingi, nii et saad osaleda ka siis, kui algne aeg ei sobi.

Kirjeldus

Osaleja tagasiside:
“Väga põnev, õpetlik, igati kaasahaarav vebinar, ei suutnud kordagi silma eemale tõsta, olin pingsalt kohal ja isegi mõtted ei läinud korrakski uitama, aitäh selle eest! Ootan järgmist!”

Koolitaja Liisi Kirch
Liisi Kirch on finantsvaba investor, raamatu “Minu finantsplaneerija” autor ning koordineerib rahatarkuse jagamist kogu Eestis. Varasemaid töökogemusi omab Liisi Eesti Pangast ja finantsinspektsioonist, rahandusministeeriumis rahatarkust koordineerides viib Liisi ellu nii tööandja kui iseenda missiooni rahatarkust rohkem levitada, teadvustada selle olemasolust ning võimalustest, mis igalühel on nii enda rahaasjade kui kogu elu kvaliteedi tõstmiseks. Liisi fännab minimalistlikku elustiili ning kasvatab selles vaimus koos abikaasaga kahte tütart.

Koolitaja Merit Raju
Hariduselt on Merit TTÜ majandusteaduskonna lõpetanud ja Hamburgi Ülikooli ärimagister, õppinud ja töötanud on ta lisaks Eestile veel neljas riigis: Soomes, Saksamaal, Belgias, Austraalias, kokku üle 3 aasta. Investeerimisega alustas ta 2004. aastal ja pärast vaheaega uuesti 2017. aastal. Merit on 10 aastat tegutsenud joogaõpetajana ning osalenud ka 1,5-aastases hingamisterapeutide programmis. Praegu nimetab ta end pigem elustiili-disaineriks, konbineerides oma teadmisi eri valdkondadest kõigi jaoks parema elu nimel. Sel kevadel jõudis lugejateni Meriti seitsmes raamat, “Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni”.

49.00  15.00 

-1+

Lisa korvi