Suvi 2017 – koostanud Mick Pedaja

See on muusika, mida kuulaksin hea meelega hommikul maale teele asudes, esine-misele sõites, lihtsalt kuskil olles, suveöös rat-taga sõites, jalutades, tantsides…

Aga miks üldse kuulata muusikat? Muusika mõjutab meid igast keha otsast kuni jumal teab kuhu sisemaailma otsani välja. Vahel, kui olen kuulanud palju raadiot või viibi-nud mürarohkes keskkonnas, tunnen, et hakkab füüsiliselt paha. Ja mõnikord, täiesti vastupidi, annab see mulle energiat.

Eriti mõnus on üksi autos sõites panna muu-sika hästi valjuks (näiteks kuulates ansam-blit The Cream), aknad alla ja nautida. Nagu filmis. Aga näiteks hommikuseks vir-gutuseks ja uinumiseks sobib üks mu suuri lemmikuid Jon Hopkinsi „Immunity“ (albu-milt „Asleep versions“). Kõik oleneb päevast, olustikust, keskkonnast.

Üldiselt armastame elukaaslase Angeeliaga hea flow’ga rahulikku muusikat, mis kannab radadele. Eks inimesi ole palju ja tohutult erinevaid maitseid ja nende maitsete sees omakorda vürtse ja kihte. Üritan aina vähem muusikale hinnanguid anda, rahu ja rõõmu teeb rohkem sellest energiast millegi uue avastamine. Loodan, et ka sulle on seal vaimutoitu. Head kuulamist!”

Foto: Siiri Kumari