Rääkisin täna oma 7-aastasele pojale, et kui ta oli väga väike, siis ma mõtlesin, et mul võiks olla veel üks paar käsi. Või vähemasti üks lisakäsi, kolmas.

“Miks?” küsis ta imestunult.“Et saaks midagi tõsta, võtta või panna, koristada, toiduks valmistada, koorida, endale lähemale tõmmata või kaugemale nihutada, juua või lihtsalt endale midagi suhu panna… sest ma hoidsin sind ju kahe käega,” muigasin meenutades.

Emade õlul on päris palju. Ja eriti praegusel ajal. Ematöö, palgatöö, õpetajatöö, toiduvalmistamine, lisaks ole veel kuninganna ja armsam oma mehele!

Aga me ise!? Elutargad mehed teavad, et happy wife, happy life! 😅

Emadepäeva õhtul kell 18:00-18:50 teeme lihtsa lühikese joogaharjutuste seeria, mis võtab ainult 22 minutit ning annab mõnusa enesetunde kogu kehas ja paneb energia liikuma.

Tasuta registreerumine siin.

See lihtne ja terviklik harjutusteseeria sobib nii pärast ärkamist kui ka enne magamaminekut või pikemat meditatsiooni.
Enne harjutusi teeme väikese hingamise ja pärast teeme lõdvestava 11-minutilise puhkuse. Kokku planeeri umbes 50 minutit.

Pane selga mugavad pikad riided, milles sul on hea olla, liigutada ja hingata, pane juuksed kinni ja võta ligi oma matt, vaip või lambanahk ning suhkruta jook ja pehme tekk.

Kohtume joogas, jagan sinuga hea meelega oma joogakirge!

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga