Põnevat aastat, täis eneseavastamist ja enesearengut!
Endaga kontaktis olemine ei tähenda alati mugavat elu, pigem vastupidi – see nõuab rohkem julgust ja mugavustsoonist välja tulemist. Selle nimel, et hing oleks rohkem rahul.

Kuula Ausad mehed podcasti “Kontaktis endaga” kirjaniku ja elustiiliettevõtja Merit Rajuga.

Räägime Meritiga endaga kontaktis olemisest ja elamisest: emotsioonidest, mõtetest, kehasignaalidest, vajadustest ja intuitsioonist. Endaga kontaktis olles pole olemas konkreetset retsepti või standardit ega loogikat, mille järgi elada – kõik tuleb ise tunnetada ja julgeda ka astuda samme, et muutusi teha. Selline nö südame järgi elamine ei ole ootuspärane või tavaline, see ei järgi mingit mustrit või reegleid, aga hing on sedasi nii rahul ja tänutundest tekib soov ka teistele head teha. 🙌

Kuula-vaata podcasti siit
https://www.youtube.com/watch?v=wPitoOcZgNk

Õppinud on Merit TTÜ-s ärikorraldust ja Saksamaal rahvusvahelist ärijuhtimist. Kuigi Meriti kursusekaaslased läksid tööle esimeste audiitorite, ärikonsultantide ja ministrite nõunikena, alustas ta oma töist teekonda koristajatööst oma lemmikus teatrimajas. Sest just teater köitis teda toona enim – sai ühe õhtuga õppida nii palju elu ja inimeste kohta. Esimesed Meriti kirjutised tulidki teatrist-psühholoogiast inspireeritud teemadel ja ilmusid ajakirjanduses juba üle 20 aasta tagasi.

Kontoritööl, milleks ta oli end koolitanud, töötas ta täpselt nii kaua, kuni särts hommikul ärgata ja rõõmuga tööle minna hakkas kahanema.
Loomeimpulsile järgnemise vajadus ja igatsus vaba ajakorralduse järele viis iseenda tööandjaks olemiseni juba 13 aastat tagasi.

Merit kirjutab oma raamatuid erinevatest eluetappidest, mille õppetunnid on kokku võetud ja teistele kasutamiseks kaante vahele saanud. Tema esimene raamat oli “Out of Office ehk Aasta kontsakingadeta”. Sellele on järgnenud joogaõpetajakoolitus, veel kuus populaarset elustiiliraamatut, 11 joogafestivali ja naistekonverents, hulk ritriite ning oma ajakirja Hingele Pai väljaandmine, mis on nüüdseks kolinud internetti.

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga