Tule osa saama raamatuesitlusest-etendus-kontserdist ja minikoolitusest kõik ühes 🙂 18. novembril kell 14:30-16:00 Tallinna Botaanikaaeda! Näed meid mõlemaid elusuuruses ja kuuled lugusid, mida raamatus pole!

  • minikoolitusel jagame oma kogemusi harmoonilise suhte loomisest ja hoidmisest minu mehe slackline maailmameister Tauri Vahesaarega
  • saad kuulata Keily Kaikkoneni hõrku muusikat, inspireerituna meie pulmatseremooniast juunis
  • teeme Tauriga teile kauni etenduse kõrgustes ja maas (nähtav ainult kohapeal Botaanikaaias)
  • Loomulikult pistame sulle kaasa ka meie trükisooja ja uskumatult siira raamatu “Püha armastus”, milles lõid kaasa Ruudu Rahumaru fotograafina, Maari Soekov illustraatorina ja Tene Hook toimetajana ning agentuur Kala Ruudus OÜ kujundaja Agneta Kardaš.

Pileti saad kui klikid siia:

https://fienta.com/et/puha-armastus-raamatuesitlusetendus-uus-raamat

Katkend raamatust:
“Paarisuhe püha armastuse seisundis on võimalik.
Ehkki see pole ainult roosamanna, inglikooridega haldjamaa ja Avatari maailm. See pole ainult muinasjutuline unenägu ja ebamaine lillepidu – kuigi seda kõike on see põhiliselt.

See on ka pöörane ausus ja kõik maskid eest rebiv lähedus ja nendest purskuvad ebamugavused: selles on tööd endaga, teise mõistmist ja teineteise arenguprotsessidega arvestamist. Nõuab tahet, kohalolu ja kokkulepet stressiolukordadeks.

Olin kümme aastat suhtes, kus ma ei kogenud igatsetud lähedust. Võttis aega, kuni küpsesin selleni, et lõpetada suhe, mis enam ei toitnud, vaid peegeldas mulle minu vana ennast mängudes, mis mind enam ei köitnud. Emotsionaalselt kättesaamatu kaaslasega ehk üksi paarisuhtes ei saa kogeda lähedust. Ega iseennastki.
Pühendusin lapsele, loomingule ja enese väärtustamisele, mis tõi aastate pärast mu ellu mehe, kes pakub lähedust, armastust ja loomingulist sünergiat, taustal teineteisele pühendumine ja harmooniline suhtlemine.
Meie nimetame seda pühaks armastuseks.

Püha armastus on seisund, mis on alati ja kõigile kättesaadav. See ei ole juhuslik süllekukkunud õnn, vaid valik ja otsus ja koosloomine.”

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga