Allahindlus!

Märkmik “Elu upgrade. 3 kuud unistustele lähemale” + 2 veebiseminari

See ei ole lihtsalt märkmik. Sellega tuleb kaasa 1h45+1h30 min veebiseminar, kuidas teadlikult kujundada oma elu. Unistada, planeerida ja tegutseda.

See, mida peame iseendaks, on tegelikult mugavustsoon. Kogu aeg rahul JA kogu aeg teadlikult paremaks on aga elu upgrade, süsteemivärskendus, uue taseme puudutamine seal, kus vana tundus tegelikult täiesti piisav. Pidev elu upgrade on elusihtide enese jaoks hingehelinani timmimine ja ka oma alateadvuse avaramaks upitamine, et näeksid võimalusi ning julgeksid-oskaksid elu kingitusi vastu võtta ja oma energia õigetesse tegudesse suunata. See ongi elu upgrade. Ja see ei saa kunagi valmis. Tahad viia oma elu uuele tasandile, aga pole päris kindel, kuidas?

“Elu upgrade. 3 kuud unistustele lähemale” on mahedate tekstiilkaantega ja valgete lehtedega, siia-sinna puistatud illustratsioonide ja pop-up küsimustega märkmik. Sinu päevik ja enesearengu kaaslane. Või lihtsalt märkmik. See, kuidas sa kavatsed seda märkmikku kasutada, on maitseasi.

Väike tutvustav klipp on SIIN

VEEBISEMINARID:
“Elu upgrade. 3 kuud unistustele lähemale” 1:45 tunnine veebiseminar koos spetsiaalse märkmikuga!  Teemad:

  • Kuidas leida oma siht ja liikuda selle suunas?
  • Kuidas lubada endal olla loov ja julge?
  • Mida teha teadmisega, et isiksus (“mina”) on teise sõnaga mugavustsoon?
  • Miks kasutada kirjutamist mõtete selitamiseks, tunnete tasakaalustamiseks, eesmärgistamiseks ja planeerimiseks?
  • Mis moodi kujundada ümber oma alateadvust, seada uusi sihte, elada elusamat elu?

BOONUS: 1:30 h veebiseminar “Minu vaimustav aasta” – aastat saad muidugi alustada mistahes päeval.

Osalejate tagasiside:

Aitäh Sulle väga erilise seminari eest. Mul ei õnnestunud live’s osaleda, kuid vaatasin äsja järgi. Tegin kõik sammud kaasa ja saan ka lõpetada väikse preemiaga, wohooo! /Eda

Suured tänud! Tegin harjutused ja panin kirja uue aasta teemad, vapustav selgus tuli jäsku ja kindlus edasi liikuda, väikeste sammudega aga edasi. Aitäh Sulle! /Kadi

Suur aitäh innustava aasta kokkuvõte ja uute sihtide seadmise seminari eest! Vaatasin seda järgi 31.dets viimastel tundidel ja läksin uuele aastale väga hea tundega vastu. /Nele

Kui vaatad kursuse hinda, siis see on investeering. Sinu otsus oma elu uuele tasemele viimisse investeerida on osa sinupoolsest panusest ja võimendab tulemusi. Kui sa ei näe selle väärtust, mida ma sulle sel teel pakun, siis sa pole ilmselt veel valmis sellele teemale pühenduma. Ja see on okei. Kui osaled täies mahus, teed kõik harjutused kaasa ja täidad kõik ülesanded, aga ei tunne, et see oli seda väärt, siis saad küsida oma raha tagasi.

Kirjeldus

Merit Raju, kirjanik, Life Coach ja elustiiliettevõtja:
Teadlikult elu uutele tasanditele kergitamine ja eneseareng on mu elustiil. Ja ma sihin kõrgele, olles samas tänus ja rahul sellega, mis on. Minu mõtteist said alguse igasuvine Joogafestival ja Hingele Pai ajakiri, samuti Sõltumatu naine investeerimise ja täisväärtusliku elu konverents ja seitse elust inspireeritud raamatut. Erialalt olen Hamburgi Ülikooli rahvusvahelise juhtimise magister. Mulle teevad kodus rõõmu algkoolis käiv poeg ja kolmevärviline kass.

 

57.00  19.00 

-1+

Lisa korvi