“Sõltumatu naine” raamat

5 sammu rahalise vabaduseni

Kirjeldus

See on eriline investeerimisraamat. Leiad siit rohkesti isiklikke investeerimiskogemusi, emotsionaalseid lugusid ja ka komistuskive. Lisaks praktilisi oma nahal läbi proovitud soovitusi.

Ja lõpuks on see investeerimisraamat sellest, et asi pole ainult rahas. Kutsun sind teekonnale, kus mõtiskleda oma elu üle laiemalt. Mida sa oma elult tahad? Oled sa valmis unistuste nimel ka mõtteviisi ja elustiili muutma? Samm sammu haaval. Olen sel teel su kõrval.

See on raamat sellest, kuidas saada sõltumatuks naiseks. Alguses emotsionaalselt ja pisitasa üha enam materiaalselt ka.

Merit Raju

Teen juba 13 aastat tööd, mis on ühtlasi mu elustiil, kirg ja missioon. Nimetan end elustiili disaineriks: õitsen ise ja aitan ka teistel õide puhkeda. Olgu teemaks tervis, töised valikud, ettevõtlus, heaolu või raha. Seda peegeldavad mu raamatud ja Hingele Pai ajakirjad, juba üksteist korda toimunud joogafestivalid, uus konverents, töötoad, vebinarid, erakohtumised ja hingelepai.ee veebiportaal.

Hariduselt olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna bakalaureus ja Hamburgi Ülikooli ärimagister. Õppinud ja töötanud olen lisaks Eestile veel neljas riigis: Soomes, Saksamaal, Belgias, Austraalias, kokku üle kolme aasta. Juba seitse aastat on mul olnud au olla ema. Ja elujanu ja elurõõm – need käivad minuga pidevalt kaasas.


Autor: Merit Raju
Kirjastus: Lihtne OÜ
Ilmumisaasta: 2020
Keel: Eesti
Raamatu formaat: Kõvakaaneline
Lehekülgi: 304
Mõõdud: 215×160
Toimetanud: Tene Hook
Illustreerinud: Kadri Kuusler
Keeletoimetamise praktikant: Liset Kivioja
Kaanefoto: Triin Maasik
Meik ja soeng: Reelika Selinurm
Makett: Teele Strauss
Kujundus: OÜ Kala Ruudus

25.00 

-1+

Lisa korvi