Veebiseminar: Kuidas vähendada sünteetika koormust tervisele? 30 min

Inimkonna ajaloos pole kunagi olnud nii palju sünteetikat, mis on koormus meie kehadele ja pole viisi, kuidas keha neist tõhusalt vabaneda saaks – pigem toimub sünteetiliste toksiinide lukustamine rasvarakkudesse. Mõned mürgid isegi imiteerivad meie endi hormoone ning häirivad heaolu ja tervist veel eriti hullusti.
Millised oleksid lihtsad nipid sünteetika vähendamiseks oma elukeskkonnas ja kehas – ja mille peale sa pole veel tulnud?

Registreerujatele väike temaatiline kingitus Itella SmartPosti vahendusel! Veebiseminari salvestuse saadan sulle merit@hingelepai.ee aadressilt.

Kirjeldus

Merit Raju
Elustiilidisainer, inspireerivate raamatute autor, heaolunõustaja, hingelepai.ee toimetaja. Kundalini jooga (2010), naerujooga (2015) ja rasedate jooga (2012) sertifitseeritud juhendaja.

Marilyn Jurman
Marilyn on jooga koolitaja, heaolunõustaja ja vaimse tervise teemadel kõneleja, kes toetab inimesi nende tervenemise teekonnal, võttes maskid eest ja seistes silmitsi ka valusate teemadega, et siis olla selge visiooniga see päris autentne MINA.

5.00 

-1+

Lisa korvi