Tahad tunda end oma elu sõiduvees? Olla vaba, julge ja elada looduslähedaselt? Sulle ei meeldi pealiskaudsus ja sa usud ainult seda, mis tuleb otse südamest, siiralt ja ilma ilustamata. Sa hindad oma aega ja kvaliteeti kõiges. Siis see raamat on just sulle!

Sellel raamatul on 288 lehekülge ja kõvad kaaned.

Need on 100 inspireerivat ja mõtlemapanevat lühilugu, mida võid lugeda kasvõi ühekaupa.

Tegelikult kui ma poleks seda ise kirjastanud, siis see raamat maksaks kaks korda rohkem.

Aga kuna kirjastasin, on sul mõnus võimalus endale see raamat soetada vaid 12 euro eest (pluss saatekulu 3€).

Ja raamatuga tuleb kingituseks kaasa 7-osaline veebikursus, kus jagan videoklippides oma kogemusi rohkem näpunäidete vormis kui raamatus. Veebikursuse lingid saadan sulle jaanuari alguses.

Palun lisa siia oma tellimisandmed ja saadan sulle selle julge ja inspireeriva raamatu kohe Itella SmartPosti pakiautomaati.

Telli oma uskumatult soodne mahukas raamat SIIT kui tahad selle mugavalt saada kodulähedasse Smartposti automaati. Kui soovid, kirjutan sulle (või sõbrannale) ka pühenduse.

Raamatud on nüüd müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu poodides üle Eesti.

Ja kohtumiseni raamatu veergudel!

Raamatu esitlus on 9. detsembril kell 17.30-18 Solarise Apollos Tallinnas.

Teistes linnades teen esitlusi veebruaris. Hoia end kursis 🙂 www.facebook.com/hingelepaiajakiri

MIS RAAMAT SEE ON?

“Vaba ja metsik. Julgusest elada oma reeglite järgi”

Vaba ja metsik on minu olemus. Minu arvates on see viis, kuidas armuda elusse. Kuidas siis? Julgedes lasta end rõõmul juhtida ja elades oma reeglite järgi. Looduslähedaselt tänapäevases linnas. Oma mullis. Mullis, kus on töö, mille olen endale ise loonud, naturaalne kodu ja väike laps, kellega mul on võimalik rohkelt aega veeta. Selles mullis on ka küsimise, kahtluse alla seadmise ja otsustamise kindlust, teistmoodi valikute tegemist ja julgust erineda. Vähe plasti, ravimeid, meiki, kiirmoodi ja peavoolumeediat, hoopis siirad suhted, lähedus ja ehe, kaamosekindel rõõm – pudi-padi ma ei osta, uudiseid ei tea ja ilmast räägin harva.

Sellest raamatust leiad 100 siirast ja ehedat isiklikku miniatuuri taipamistest ja kogemustest, kuidas armuda elusse. Ülepeakaela.

KES ON MERIT RAJU?

Minu mõtteist said alguse igasuvine Joogafestival ja Hingele Pai ajakiri, samuti mitmed elust inspireeritud raamatud. Mu ellu on põnevaid värve toonud kundalini, rasedate ja naerujooga õpetajakoolitused ning hingamisterapeutide kursus ja õppimisse panustan jätkuvalt iga päev. Erialalt olen Hamburgi ülikooli rahvusvahelise juhtimise magister. Mulle teevad kodus rõõmu seitsmeaastane poeg ja kolmevärviline kass.

Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga