Jagan sinuga 5 sammu või täpsemalt küsimust või veel täpsemalt alustan lauseid sinu eest, et saaksid neile kirjutada oma lõpu ja sedasi samm-sammult leida tähendusrikkus selles, mida sina teed või plaanid.

Ühtlasi saad kuulda minu eneseanalüüsi ja isiklikust päevikust mõtteid sellest, mis ja miks on mulle oluline minu töös, elus, igas suhtlusolukorras.

1. Kuula klipp lõpuni, kirjuta oma küsimus pealkirjaks stiilis: “MIKS … nt ma teen seda, mida ma (töiselt vm vallas) teen?” (täpsusta, ole spetsiifiline)

2. Kirjuta maha lausete algused ja leia siis oma vastused! Loe iga sammu eel üle, mida kirjutasid eelmiseks vastuseks.

Sest et meid ei motiveeri kunagi ainult praktilised ja pinnapealsed tegurid, vaid sügavalt emotsionaalsed põhjused. Neid sa video abil otsima lähedki. Teen seda ülesannet vähemalt aastas korra, vahel tihemini. Loodan, et saad ka põnevaid vastuseid ja hulga selgust!

Kes ma olen? Minu nimi on Merit Raju. Teen juba 13 aastat tööd, mis on ühtlasi mu elustiil, kirg ja missioon. Nimetan end elustiili disaineriks: õitsen ise ja aitan ka teistel õide puhkeda. Olgu teemaks tervis, töised valikud, ettevõtlus, heaolu või raha. Seda peegeldavad mu raamatud ja Hingele Pai ajakirjad, juba üksteist korda toimunud joogafestivalid, uus konverents, töötoad, vebinarid, erakohtumised ja hingelepai.ee veebiportaal. Hariduselt olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna bakalaureus ja Hamburgi Ülikooli ärimagister. Õppinud ja töötanud olen lisaks Eestile veel neljas riigis: Soomes, Saksamaal, Belgias, Austraalias, kokku üle kolme aasta. Juba seitse aastat on mul olnud au olla ema. Ja elujanu ja elurõõm – need käivad minuga pidevalt kaasas.


Tahad “Sõltumatu naine” näidispeatükki ja sisukorda tasuta lugeda?

Spämmivaba. Ainult lõputud paid.


Jäta kommentaar

Sinu e-posti aadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga