Üks asi on tunda ära oma elu armastus ja hinge teine pool, teine asi aga suhet toita ja õitsemas hoida. Kuidas meie seda teeme, räägime siiralt ja ehedalt oma kogemustest.

Tule ja mõtle kaasa 14. veebruaril laivis (Zoomis) või kuula salvestust!

 • Eraldi piletid on ka kohapeal osalemiseks, kui tahad tulla meie koju Suurupisse ja kõigest vahetult kohapeal osa saada!

Räägime veebiseminaril sellistel teemadel:

 • Meie kolmas kooseluaasta oli üks eriliselt tiivustav aasta. Sel aastal abiellusime. Me ei hoidnud end tagasi ja tegime lausa neli pulma! Pühitsemise hetki võib pühitseda. Elada võib julgelt oma reeglite järgi. Räägime sellest veebiseminaril lähemalt.
 • Kuidas sõnastasime päris oma abielutõotusi ilma kedagi kopeerimata.
 • Avastasime teineteise vanadest valudest hellad kohad ehk baastraumad ja kuidas me nendega toime tuleme.
 • Oma esimesel ühisel välisreisil saime olulisi taipamisi.
 • Jagame, mis hoiab meid tasakaalus ja ühenduses ning kuidas saame kontakti oma vajadustega.
 • Meie häkk: taipasime, mida tähendab “igavesti armunud” olek meeleseisundi mõttes ja räägime veebiseminaril, kuidas me seda loome
 • Meie “meeleseisundite kaart”, hingamine – meie meeleseisundihäkk
 • Harjumused – meie päeva alustalad
 • Suured ühised loomeprojektid – kuidas meie seda teeme
 • muud, olenevalt sellest, mida küsitakse 🙂

Oma kogemusi jagavad 14.02 kell 17:
Merit Raju ja Tauri Vahesaar

Osta pilet veebis või kohapeale meie koju SIIT

Kes on Merit Raju?
Merit Raju on kirjanik ja elustiilidisainer. Merit on enam kui 10 aastat korraldanud jooga-, enesearengu- ja inspiratsioonifestivale ning kolm aastat andnud välja Hingele Pai ajakirja. Tema sulest on ilmunud terve hulk raamatuid teadliku elustiili eri tahkudest: rasedusest kuni töiste valikuteni, tervisest ja heaolust kuni raha, eesmärgistamise, armastuse ja suhtlemiseni.
Merit ütleb, et teiste inspireerimine on tema jaoks see Põhjanael, mille järgi ta joondub, vundamendiks teadlikkus tervisest, heaolust, keskkonnast, ettevõtlusest ja psühholoogiast ning igapäevane kulgemine ja loovus. Ta annab ka nõu, kuidas ka keerulistes olukordades hakkama saada ning püsida tasakaalus.

Kes on Tauri Vahesaar?
Õhuartist Tauri Vahesaar on üks maailma parimaid slacklinereid, kes on olnud juba kümme aastat mainekate ja kõrgetasemeliste rahvusvaheliste võistluste esikohtadel, mille hulgas on ka 2015. aasta maailmameistrivõistluste tiitel. Tema suurimad saavutused on figureerimine kaskadöörina Hollywood’i filmides. Lisaks on Tauri kahe maailmarekordi omanik ja loonud slackline’il triki, mida kutsutakse Estonian Backflip’iks, ning kõndinud ahhetama paneval 800m pikkusel liinil maa ja taeva vahel. Pärast seljavigastust 2020. aastal on Tauri keskendunud õhuartistikale ja oma loomingulise käekirja kujundamisele ja suurejoonelistele lavastustele, kombineerides slackline’i, highline’i, hairhang´i ja tuletantsu ning esinenud paljudel mainekatel üritustel. Tauri sõnum on, et kõige alus on tervis ja armastus ning et kõik on tegelikult ka võimalik.

Foto: Ruudu Rahumuaru, illustratsioonid: Maari Soekov